KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11954075
nr 1195 4075
Olaf Viggo Langer
(1860-1942), Danmark
Oljemålning, Viggo Langer (1860-1942), Danmark. Gård med höns. Signerad, daterad 1926. Olja på duk, 46x65 cm
Olaf Viggo Langer, dansk bildkonstnär född 1860, död 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:25:11
350 kr
400 kr
Olaf Viggo Langer
Läs mer om Olaf Viggo Langer